Zajímavé noviny

Nová Novinka

img
Led
30

ChrisJ po konci v mousesports míří ke STYKOvi do FunPlus Phoenix! 

Holandský veterán Chris „chrisJ⁠“ de Jong po konci v mousesports nezůstal dlouho bez angažmá. Poté, co se ukončilo jeho osmileté působení v mousesports, posilňuje čínskou organizaci jménem FunPlus Phoenix, do které nedávno zamířila téměř celá soupiska bývalého GODSENT. Scházel však pátý hráč a ideálně někdo, kdo by převzal roli vůdce. To chrisJ určitě splňuje!

Chris „chrisJ⁠“ de Jong spojil téměř celou svoji esport kariéru s mousesports. S touto organizací zažil hodně skvělých, ale i bídných výkonů. Mousesports ale prochází obměnou a prvním na řadě pro změnu byl právě tento třicetiletý holandský hráč, kterého nahradil Frederik „acoR“ Gyldstrand, bývalý člen MAD Lions.

ChrisJ nezažil příliš dobrý rok, stejně jako celý jeho bývalý tým. Po odchodu woxica do Cloud9 přebral roli hlavního snipera a zdálo se, že mu tato změna prospěla. I tak ale zakončil rok 2020 průměrným ratingem 0,91, což určitě není žádná sláva. Teď však kromě AWP převezme i roli in-game leadera, který ostatním hráčům určitě chyběl, neboť původní IGL Kevin „⁠kRYSTAL⁠“ Amend byl posazen v listopadu na lavičku (mluvíme ještě o GODSENT) a jeho náhrada Luka „⁠emi⁠“ Vuković se v momentálním týmu už nenachází.

Aktuální soupiska týmu FunPlus Phoenix, který se dnes utká v semifinále DreamHack Open January 2021 proti Gambit vypadá následovně:

Jesse „⁠zehN⁠“ Linjala
Pavle „Maden⁠“ Bošković
Martin „⁠STYKO⁠“ Styk
Asger „Farlig⁠“ Jensen
Chris „⁠chrisJ⁠“ de Jong Jonatan „⁠Devilwalk⁠“ Lundberg (trenér) .

You must be logged in to post a comment.

Volné místo

volné místo

Jiné články